BAHAR KAMPI

20 – 21 Nisan tarihlerinde gerçekleştireceğimiz Kilyos Doğada Yaşam Okulu Bahar Kampına tüm doğa severleri bekliyoruz. Doğada Yaşam Okulu kendi sahili olan, 300 dönüm ormanı ve kamp için yemyeşil bir alana sahip. Tuvaletleri, 24 saat sıcak suyu, gün boyu aktif büfesi ve tecrübeli ekibi ile doğada geçireceğiniz vakitleri güvenli hale getiriyor. Gelen misafirlerimize Pazar sabahı açık büfe kahvaltı ikramımız olacak.

AKTİVİTELER EĞİTİMLER

TEMEL KAMPÇILIK EĞİTİMİ

Doğada konaklamaya yeni başlayan katılımcılar için uygun malzeme seçimi, malzemenin doğru kullanımı, korunması, doğada karşılaşabileceğimiz risler ve önlemlerini anlatan olmazsa olmaz eğitimlerden.

DOĞADA HAYATTA KALMA

Sıklıkla başımıza gelecek yaralanmalarda, kazalarda doğru müdahale yöntemlerini anlatan eğitimde, mevcut malzeme ile yapabileceklerimiz anlatılmakta.

GECE YÜRÜYÜŞÜ

2.5 km. Parkurda yapay ışık kullanmadan ayın, yıldızların ışığında keyifli bir yürüyüş. Bazen çamurlu, bazen sık ağaç dallarının arasında yapacağımız zorlu yürüyüş, doğayı dinlememize, içselleştirmemize ve ekip olup birbirimize konuşmadan destek olmamıza olanak sağlayacak.

YÖN BULMA EĞİTİMİ

Mekanik ve doğal yöntemlerle yönümüzü bulmayı öğreneceğimiz eğitim, pusula, gps, güneş, ağaç yüzeyleri gibi bir sürü enstrümanı kullanmamızı sağlayacak.

GECE ŞARTLARINDA YÖN BULMA

Doğanın verdiği ip uçları ile hedefi bulmak üzerine tasarlanan etkinlik, doğada yaşanan herhangi bir acil durum sonrası yolumuzu bulmamızı hedeflemektedir.

İP TEKNİKLERİ ve DÜĞÜM ATÖLYESİ

Doğa sporlarında kullanılan düğümleri, kullanım alanlarını, düğümlerin ip üzerindeki etkilerini öğretmeyi amaçlar. Sonrası sizin hayal gücünüze kalmış.

KATILIM & EKİPMAN ÜCRETLERİ

Katılım Ücreti: 80 TL

Çadır: 50 TL

Uyku tulumu & Mat: 20 TL

ULAŞIM

KUMKÖY MAH. DEMİRCİKÖY CAD. NO:27 SARIYER/İSTANBUL - 0 532 385 82 48

Atatürk Havalimanı – Yenikapı Metrosu (30 dakika)
Yenikapı – Hacıosman Metrosu ile (28 dakika)
Hacıosman Otobüs Durağından 151 Kilyos Demirciköy Otobüsü (40 dakika)
Kilyos Merkez Son Duraktan Kumköy KİLYOS DOĞADA YAŞAM OKULU yönüne 1233 metre

İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

OFİS: SUADİYE MAH. BAĞDAT CAD.
NO: 399 B BLOK KAT 1 DAİRE 1
KADIKÖY/İSTANBUL

0 216 709 71 23
0 850 522 34 03

KİLYOS DOĞADA YAŞAM OKULU:
KUMKÖY MAH. DEMİRCİKÖY CAD. NO:27
SARIYER/İSTANBUL

0 532 385 82 48